TÜRKÇE ENGLISH
X
Hakkımızda
 

Polisam, 20 Nisan 2012 yılında yalıtım işine başlamıştır. Kurulduğu 2012 yılından itibaren yalıtım sektöründe lider pozisyonunu korumaktadır.

 

MİSYON

POLİSAM YALITIM SİSTEMLERİ olarak misyonumuz; işimizi seven, tecrübeli, bilgili ve eğitimli teknik kadromuzla malzeme ve uygulama standardından ödün vermeden; profesyonel uygulama hizmeti vermektir. Hizmetlerimizde işimizin devamlılığının sağlanması, uzun ömürlü ekonomik, güvenilir, hızlı ve yüksek kaliteli iş teslimi yaparak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak tek hedefimizdir. Firmamızın değişmez prensipleri daima profesyonel hizmet, zamanında teslim müşteri memnuniyeti esas olmuştur. Bütün müşterilerimizle saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmak öncelikli hedefimizdir.

 

VİZYON

POLİSAM YALITIM SİSTEMLERİ olarak Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir.